Příběh vědomého cvičení

“Když někdo tvrdí, že je něco nemožné, znamená to, že ještě nepřišel na způsob,
kterým by danou situaci vyřešil. Vše co je myslitelné je možné!“
Lukáš Chvátal

 

Od přírody mi byl darován pohyb, naslouchání druhým, soucit, empatie, vysoký intelekt a mnoho dalších krásných darů. To vše mi pomáhá k porozumění sebe a zároveň i ostatních. Moje poslání, je využít své dary a poskytnout i ostatním možnosti, jak se sebou zacházet, a jak si tento život užít na plné koule.

Další dar, který jsem dostal, je svoboda a úžasnou rodinu, ve které jsem mohl svobodně rozvíjet své schopnosti. Moji učitelé byli a stále jsou ti nejlepší ve svém oboru, které jsem kdy poznal. Vždy když mě něco fascinuje, tak chodím ke zdroji, abych se mohl učit na živo o životě.

Za život jsem strávil tisíce hodin vědomým pohybem ve svém těle s doprovodem od úžasných fyzioterapeutů, fyzioterapeutek, tai-ki kung učitelů, lektorů tai cchi, jogínů, krásných jogínek, pořádných trenérů, a nejvíce ze všeho jsem využíval svou intuici, která mě vždy vedla a stále vede tam kam má. Dále předávám moudrosti načerpané z Tradiční Čínkské Medicíny, kde si lidé nejvíce libují na akupresuře a shitsu masážích, které využívat pro harmonizaci tělo, duše i ducha a ukotvování správných zvyků do života. Jako důležitou součást celostního přístupu vnímám i velice pevné kořeny v rodině, ve které jsem vyrůstal. Založili jsme s krásnou ženou Barborou Lunou Chvátalovou, se kterou jsem od svých 15 let, rodinu a máme to štěstí, že v roce 2021 si nás vybral za rodiče náš syn, který je zatím mým největším mentorem a učitelem.

Proto nabízím komplexní průvod. Věřím, že s napojením se na své pravé “já” každý naplňujeme svůj plný potenciál a s tím odchází i naši průvodci (bolesti a “problémy”).

Chceš konečně přestat tápat a dát své zdraví do pořádku?

Jsem tu pro tebe a společně najdeme řešení!

Zeptej se Lukáše

Moji partneři