Příběh vědomého cvičení

“Když někdo tvrdí, že je něco nemožné, znamená to, že ještě nepřišel na způsob,
kterým by danou situaci vyřešil. Vše co je myslitelné je možné!“
Lukáš Chvátal

 

Od přírody mi byl darován pohyb, naslouchání druhým, soucit, empatie, vysoký intelekt a mnoho dalších krásných darů. To vše mi pomáhá k porozumění sebe a zároveň i ostatních. Moje poslání, je využít své dary a poskytnout i ostatním možnosti, jak se sebou zacházet, a jak si tento život užít na plné koule.

V životě si procházím mužskými rolemi syna, manžela i otce. Dalším darem v mém životě je má úžasná rodina, ve které jsem mohl svobodně rozvíjet své schopnosti.

Za život jsem strávil tisíce hodin vědomým pohybem ve svém těle s doprovodem od úžasných fyzioterapeutů, fyzioterapeutek, tai-ki kung učitelů, lektorů tai cchi, jogínů, jogínek, trenérů, a nejvíce ze všeho jsem využíval svou intuici, která mě vždy vedla a stále vede tam kam má. Dále předávám moudrosti načerpané z Tradiční Čínkské Medicíny, kde si lidé nejvíce libují na akupresuře a shitsu masážích, které využívám pro harmonizaci. Jako důležitou součást celostního přístupu vnímám i velice pevné kořeny v rodině, ve které jsem vyrůstal.

Během let jsem si uvědomil, že nechci dělat pouze klasickou fyzioterapii, protože lidé necvičí a nemají dlohodobé výsledky. Také mě baví s lidmi funkčně cvičit silové i zdravotní cvičení. Takže jsem se rozhodnul dělat vše v jednom pro každého svého klienta. Dlouhodobě pracujeme na všech úrovních s tím, že je to zábavné pro obě strany a tím pádem se to může rozvíjet.

Chceš konečně přestat tápat a dát své zdraví do pořádku?

Jsem tu pro tebe a společně najdeme řešení!

Napiš mi

Moji partneři